Ładuję…

MONTUJEMY WANNY W WARSZAWIE

Nasz serwis montuje wannę w stolicy z dojazdem do klienta, domu, mieszkania, apartamentu.
Kontakt

Serwisant Warszawa

Serwisant Warszawa – Pod wieloma względami remont łazienki jest trudny. Każdy etap pracy może popełnić błąd, ponieważ wymaga dopracowania nawet najmniejszych szczegółów. Źle wykonany montaż brodzika, wanny lub jacuzzi może powodować różne problemy zarówno dla nas, jak i dla naszych sąsiadów.

Zgłaszanie Awarii
+48 780 908 996 

Dodatkowo w ofercie naszej firmy posiadamy ponad 300 różnych usług oraz wykwalifikowanych serwisantów którzy naprawiają 7/24h, wymieniają, regenerują, serwisują sprzęt i świadczą dla was usługi budowlano remontowe, elektryki, hydrauliki, ślusarza, wymiany i naprawy bram i zamków tzw. złota rączka!

Doświadczenie: Lokalizacja Obsługiwana:Kontakt Bezpośredni
Elektryk Serwis Dom & Mieszkanie, Maszyny, Bramy, Drzwi, Naprawy SprzętówWarszawa oraz: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Józefów 534 649 204
Elektryk Serwis Dom & Mieszkanie, Maszyny oraz serwisantWarszawa oraz: Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Nasielsk Legionowo, Łomianki, Marki696 697 992
Elektronik i Elektryk SamochodowyWarszawa Ursus, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, magdalenka Ochota, Lotnisko Chopina788 519 372
Elektryk Samochodowy i Sprzętów i Maszyn Fitness, Serwis AGD i RTV, Naprawy z dojazdem. Cała Warszawa Śródmieście, Mokotów, Wola, Praga, Żoliborz, Bielany Żerań +70km poza Warszawę!791 947 108

Przygotowując się do montażu brodzika należy zwrócić uwagę na wysokość, lokalizację otworu odpływowego i wybór odpowiedniego syfonu. Podobnie jest z instalacją wanny. Odpowiednie uszczelnienie i zabezpieczenie wszystkich połączeń, w tym przelewu, ma kluczowe znaczenie. Montaż jacuzzi jest już znacznie trudniejszy proces, ponieważ oprócz dostosowania się do podstawowych standardów, musi być wykonany zgodnie ze ściśle określonymi wymaganiami producenta. W celu określenia, jakie wymagania musi spełniać instalacja elektryczna i wodociągowa, przed instalacją wanny z hydromasażem warto zasięgnąć porady profesjonalisty. W przypadku remontu łazienki warto zatrudnić fachowca, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu może zapewnić profesjonalny, solidny montaż i uniknąć wielu niepotrzebnych błędów i problemów.

Montaż Wanny Warszawa
Montaż Wanny Warszawa

Zakres usług oferowanych przez montaż punktów hydraulicznych obejmuje:

demontaż i naprawa starych punktów hydraulicznych, w tym wanny wolnostojącej, brodzika, kabiny prysznicowej, montaż brodzika, kabiny i panelu prysznicowego, montaż wanny, montaż jacuzzi, wymiana silikonu i inne drobne prace hydrauliczne.

Instalacja brodzika, wanny i jacuzzi w Warszawie

Każde powierzone zadanie jest wykonywane z niezwykłą starannością przez naszych profesjonalistów, którzy również oferują kompetentną poradę w wielu kwestiach. Udzielamy fachowej pomocy mieszkańcom Warszawy i okolic. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dla klientów indywidualnych i firm. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem poprzez naszą stronę internetową oraz kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Montaż wanny

 • montaż wanny zabudowanej
 • montaż wanny narożnej
 • montaż wanny wolnostojącej
 • montaż wanny asymetrycznej
 • montaż młynka
 • montaż odpływu
 • montaż baterii
 • uszczelnianie wanny
 • Szybki dojazd
 • Gwarancja

Naprawa Usterek/Awarii

Naprawa spłuczki, kabiny prysznicowej, syfonu, kranu, cieknącego grzejnika, wc oraz inne usługi

Montaż hydrauliki

Montaż wc, bojlerów, grzejników, kabin prysznicowych, brodzików, odpływu liniowego, umywalki, zlewozmywaka oraz inne usługi

Wykrywanie przecieków wodnych

Instalacja centralnego ogrzewania

Instalacja CO, demontaż starych rur, odpowietrzenie grzejników, zawieszenie grzejnika oraz inne usługi

Urządzenia Sanitarne – montaż i wymiana Warszawa

Wymiana lub montaż urządzeń sanitarnych, takich jak kabina prysznicowa lub wanna, może być zadaniem nastręczającym nie lada problemów. Posiadanie odpowiednich narzędzi, dobór śrub i złączy, a także odpowiednie uszczelnienie połączeń stanowić mogą barierę nie do przejścia. Dlatego też polecamy skorzystanie z usług profesjonalnego hydraulika z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem z Warszawy.

Montujemy i wymieniamy wszelkie urządzenia sanitarne oraz sprzęty AGD.

Montaż urządzeń sanitarnych

Umów się na fachowe zainstalowanie urządzeń sanitarnych. Nasz hydraulik wykona swoją pracę sumiennie, szybko i tanio. Przed oddaniem do użytkowania przeprowadzi testy szczelności, by upewnić się, że nie będą Państwo mieli żadnych problemów z przeciekami. Szanujemy naszych Klientów, dlatego staramy się pracować tak, by nie zostawiać po sobie bałaganu.

 • Montaż wanny
 • Instalacja brodzika
 • Montaż kabiny prysznicowej
 • Podłączenie zlewozmywaka
 • Montaż muszli WC
 • Montaż pisuaru
 • Instalacja bidetu
 • Podłącznie rozdrabniacza do toalet
 • Naprawa rozdrabniacza do toalet
 • Montaż baterii umywalkowej, wannowej lub prysznicowej

Podłączenie urządzeń AGD

Podłączenie urządzeń AGD, takich jak pralka, kuchenka czy zmywarka wiąże się z zapewnieniem odpowiedniej szczelności połączeniom. Szczególne istotne jest to w przypadku urządzeń gazowych, gdzie każda nieszczelność to potencjalne ryzyko wybuchu gazu. Chcesz mieć pewność prawidłowego podłączenia urządzenia do instalacji wodnej, kanalizacyjnej lub gazowej – zdaj się na nas.

 • Podłączenie zmywarki
 • Podłączenie pralki
 • Podłączenie kuchenek i płyt gazowych
Serwisant Warszawa
Serwisant Warszawa

BIAŁY MONTAŻ W WARSZAWIE

Z profesjonalnych usług z zakresu wykonania białego montażu możemy skorzystać na terenie całej Warszawy w następujących dzielnicach: Wawer, Ochota, Targówek, Praga Północ, Wilanów, Ursus, Mokotów, Praga Południe, Bielany, Śródmieście, Bemowo, Wesoła, Żoliborz, Wola, Białołęka, Rembertów, Ursynów, Śródmieście.

Producent wanny w Warszawie

Montaż wanny obejmuje zamontowanie nóżek lub stelaża, dokładne wypoziomowanie rury odpływowej, wymianę syfonu i przykręcenie rury. Wykonujemy montaż wanien zarówno wolnostojących, jak i do zabudowy. W nowoczesnych wnętrzach zazwyczaj montujemy wanny wolnostojące, które wyglądają bardzo stylowo i często mają ozdobne nóżki. Ten rodzaj wanny montuje się dość szybko i łatwo. Materiał, z którego została wykonana wanna, ma wiele ważnych cech oprócz jej kształtu.

Jaki rodzaj wanny jest najlepszy?

Dostępne są następujące produkty:

Wanny akrylowe to najpopularniejszy materiał do wyrobu wanien. Możemy zaoferować je w każdym kształcie, od kwadratowych po okrągłe. Wanny akrylowe są lekkie, an ich właściwości termiczne są bardzo dobre.

Wanny wykonane ze stali są najbardziej odporne na warunki zewnętrzne, uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Jedną z wad wanien stalowych jest ich duża waga i niska izolacja cieplna, która sprawia, że woda szybciej stygnie.

Wanny z konglomeratu: konglomerat jest najbardziej praktycznym rodzajem wanny. Jest solidny, dźwiękochłonny i dobrze izoluje ciepło. Ponadto jest odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Jednym z ich wad jest jednak ich wysoka cena.

Wanny żeliwne: żeliwo nie jest „plastycznym” materiałem, ale jest bardzo odpornym na uszkodzenia.

Nasz hydraulik zamontuje każdą wannę według życzenia klienta, niezależnie od rodzaju, kształtu lub materiału. Ponadto oferujemy demontaż starej wanny, a także regulację i zamocowanie parawanu nawannowego.

Serwisant Warszawa
Serwisant Warszawa

Zabudowa wanny: Oferujemy różne opcje zabudowy wanny, w tym obmurowanie, boczki y-tong, zabudowę płytkami lub płyty gips-kartonowe. Alternatywą jest zakup gotowej wanny, ponieważ dostępnych jest szeroki wybór wzorów i rodzajów armatury. Niezależnie od rodzaju wanny i jej zabudowy zawsze wykańczamy ją silikonem sanitarnym, aby zapewnić szczelność i estetykę.

Specyfikacje godzinowe dla napraw i montażu

Serwis urządzeń AGD obejmuje montaż, podłączenie i naprawę pralki, zmywarki, pralko-suszarki, okapu, bojlera, piekarnika oraz elektrycznych urządzeń AGD.

Instalacja i naprawa systemów elektrycznych

Instalacja oświetlenia, gniazdek i włączników hydraulicznych

Konstrukcja i naprawa systemów wodnych

Biała instalacja i kontrola wyposażenia

montaż stacji uzdatniania wody i zmiękczaczy

Pracownik odpowiedzialny za awaryjne otwieranie drzwi, samochodów i sejfów

Wymiana i montaż zamków i wkładek do drzwi

Złota rączka – montaż mebli i drzwi

Naprawa i montaż suszarki sufitowej, rolet okiennych i karniszy

Wysoce luster i obrazów

Termin „biały montaż” odnosi się do montażu wszystkich urządzeń armatury, które kończą instalację wody. Najczęściej jest to podłączenie baterii, zaworów, umywalek, wanien, brodzików i innych elementów sanitarnych. Kiedy korzystają z usług profesjonalnych firm remontowo-wykończeniowych w Warszawie i okolicach, takich jak Praga Północ i Południe, Białołęka, Wilanów, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Ursus, Ochota itd., mogą liczyć na profesjonalny montaż.

CENY BIAŁEGO MONTAŻU W WARSZAWIE W 2023 ROKU

Często zastanawiamy się, ile kosztuje podłączenie urządzeń sanitarnych i czy warto powierzyć to profesjonalistom. Aby odpowiedzieć na to pytanie, przejrzyj poniższy cennik. Montaż kabiny prysznicowej kosztuje 149-700 zł, a montaż wanny kosztuje 120-600 zł. Za montaż geberitu zapłacimy nieco mniej (100-350 zł). Zapłacimy od 90 do 180 zł za montaż sedesu podwieszanego, ale najmniejsze koszty poniesiemy, decydując się na montaż pralki (20-79 zł), powieszenia lustra (20-79 zł), szafki łazienkowej i półek (20-50 zł) oraz wentylacji (20-50 zł). MONTAŻ INSTALACJI SANITARNYCH

Remont łazienki i wymiana armatury wymaga dokładnego planowania i przemyślenia. Nasz wygląd łazienki zależy od tego, jak umieścimy armaturę i podłączymy ją prawidłowo. Przede wszystkim powinniśmy wziąć pod uwagę wymiary łazienki, kiedy wybieramy okładziny i urządzenia sanitarne. Białe kolory to dobry wybór, jeśli chcemy podkreślić jego rozmiar.

Serwisant Warszawa do Łazienki z Dojazdem, oferujemy najtańsze usługi naszej firmy jako mobilny serwis w stolicy, 7/24h

Nie zawsze możliwe jest wsadzenie wanny w miejsce, które sobie wcześniej upatrzyliśmy. Dlatego przed zakupem warto rozważyć podłączenie wanny. Często decydujemy się na montaż miski podwieszanej, która pozwala ukrytemu rezerwuarowi i instalacji. Dodatkowym atutem podwieszanej miski toaletowej jest możliwość uzyskania estetycznego wyglądu łazienki. Typ umywalki określa sposób jej podłączenia. Możemy wyróżnić umywalki mocowane na ścianie, nablatowe, osadzane na blacie szafki i wpuszczone w blat.

Serwisant Warszawa do Łazienki z Dojazdem, oferujemy najtańsze usługi naszej firmy jako mobilny serwis w stolicy, 7/24h
Serwisant Warszawa do Łazienki z Dojazdem, oferujemy najtańsze usługi naszej firmy jako mobilny serwis w stolicy, 7/24h

3 thoughts on “Serwisant Warszawa

Dodaj komentarz

Zadzwoń!